ІНСТРУКЦІЯ НАЛАШТУВАННЯ ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧИХ РЕЖИМІВ ПАРАМЕТРІВ В BIOS

Потрібно зайти в БІОС, знайти настройки режимів харчування, а потім відключити енергозбереження. Основна складність полягає в різноманітності інтерфейсів BIOS і UEFI – потрібні налаштування можуть перебувати в різних місцях і називатися по-різному. Розглянути все це різноманітність в межах однієї статті виглядає недоцільним, тому зупинимося на одному прикладі.

Для того щоб увійти до BIOS – необхідно перезавантаження комп’ютера і на етапі завантаження натискайте одну з функціональних клавіш (F2 або F10), або клавішу Delete  Зверніть увагу, що деякі виробники використовують різні схеми входу в режим управління материнською платою.

Після заходу в інтерфейс управління прошивки шукайте вкладки або опції, в назві яких фігурують слова «Power Management», «CPU Power Management», «Advanced Power Management» або схоже за змістом. Заходьте до відповідного розділу.

Подальші варіанти дій також відрізняються для різних БІОС: наприклад, в наведеному на скріншоті варіанті потрібно насамперед переключити опцію «Power Management» в положення «User Defined». В інших інтерфейсах це може бути реалізовано так само або опції зміни режимів будуть доступні відразу.

Далі шукайте настройки, які пов’язані з енергозбереженням: як правило, в їх назвах фігурують поєднання «Energy Efficient», «Power Saving» або «Suspend». Для включення енергозбереження ці настройки потрібно переключити в положення «ON», а також «Enable».

Після внесення змін до настройки їх потрібно зберегти. У більшості варіантів БІОС за збереження налаштувань відповідає клавіша F10. Також може знадобиться перейти на окрему вкладку збереження, і застосувати настройки звідти.

Інформація представлена з джерела https://uk.soringpcrepair.com/

Scroll to Top