Інструкція щодо повторного (дистанційного) формування сертифікатів ключів за електронним запитом Кваліфікованого надавача ЕДП Державної податкової служби України.

Повторне (дистанційне) формування сертифікатів за електронним запитом можна здійснити одним із 2х способів:

  • On-line на вебсайті Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг Державної податкової служби України (КНЕДП ДПС);
  • За допомогою програмного забезпечення «ІІТ Користувач ЦСК-1» за умови, що зазначене ПЗ вже інстальовано на комп’ютері.

Важливо ! Дистанційно сформувати нові сертифікати зможуть лише ті користувачі, які мають:

– чинні сертифікати (наприклад до закінчення строку чинності сертифікатів залишилося декілька днів);

– незмінні реєстраційні дані (ПІБ, код ЄДРПОУ організації тощо);

– особистий ключ, доступний лише користувачу та не є скомпрометованим. !

Якщо ключ пошкоджений або користувач забув пароль, скористатися цими способами не вдасться !

Строк чинності кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів, отриманих від КНЕДП ДПС, становить 2 (два) роки з моменту їх формування.

1. Повторне (дистанційне) формування сертифікатів за електронним запитом On-line:

Заходимо на сайт http://ca.tax.gov.ua. Зліва в меню обираємо пункт «Повторне (дистанційне) формування сертифікатів за електронним запитом».

В нижній частині вікна вибираємо відповідний тип носія діючого особистого ключа. Вибираємо файловий носій (жорсткий диск, звичайна флешка, CD/DWD диск тощо) або захищений носій (Алмаз-1К, Кристал-1 і т.п.) і вводимо пароль до особистого ключа і натискаєм «Зчитати».

Після зчитування електронного ключа на екрані відображаються дані про власника цього ключа . Натискаєм «Далі».

З’являється вікно з договором про надання електронних довірчих послуг. Ознайомившись з договором натискаємо «ПІДПИСАТИ ТА НАДІСЛАТИ».

З’являється вікно для створення нового особистого ключа. Тут також потрібно вибрати тип носія для запису особистого ключа (як і на початку), ввести пароль і його підтвердити. Пароль можна ввести новий або залишити попередній. Підтверджуємо дії натиснувши «Сформувати».

В результаті цього на екрані з’являється повідомлення про вдале створення нового особистого ключа. Одночасно з цим сформовані 2 нові сертифікати. Можна завантажити нові сертифікати, натиснувши на відповідні посилання. При цьому сертифікати будуть завантажені в директорію на комп’ютері, яка вказана в налаштуваннях браузера.

2. Повторне (дистанційне) формування сертифікатів за електронним запитом за допомогою програмного забезпечення “ІІТ Користувач ЦСК-1”.

Детальна відеоінструкція щодо того як скористатись цим сервісом :

Прокрутити вгору