Apple прогнозують 100 мільйонів проданих нових 6.1-дюймових iPhone / ComputerREX

Якщо вірити останнім чуткам, у цьому році Apple представить новий смартфон із діагоналлю дисплею 6.1 дюйма, що буде виконаний у стилістиці iPhone X. Згідно з інформацією KGI Securities, пристрій має стати заміною для iPhone 8 і iPhone 8 Plus — ціна очікується на рівні 699$.

Однак цей пристрій не стане єдиним сюрпризом від Apple у 2018 році. Також очікується вихід апаратно оновленого iPhone X і збільшеного iPhone X Plus з 6.5-дюймовим екраном. Тобто новий модельний ряд включатиме три моделі. Всі вони підтримуватимуть Face ID та позбудуться традиційної кнопки під екраном. 6.1-дюймовий девайс трохи обділять — пристрій не матиме ні подвійного модулю камери, ні 3D Touch. Однак, не дивлячись на це, KGI прогнозують бюджетній моделі близько 50% від загальної кількості проданих смартфонів.

Нові iPhone 2018

Новий пристрій буде обладнаний 6.1-дюймовим LCD-дисплеєм (замість 6.5-дюймового OLED в iPhone X), а також використовуватиме меншу кількість преміальних матеріалів: зокрема, замість сталевої рамки — алюмінієва. Не дивлячись на це, ґаджет зберігає характерну зовнішньость останнього флагмана Apple. Саме тому в KGI вірять, що пристрій користуватиметься скаженою популярністю та буде цьогоріч проданий у кількості близько 100 мільйонів, що зробить його найпопулярнішим смартфоном Apple у 2018-му році. Для порівняння — за весь час продажів iPhone X було реалізовано 77.3 мільйонів пристроїв.

Джерело

Прокрутити вгору