У Мережу потрапила нова інформація щодо Samsung Galaxy S9

Відомий інсайдер Еван Бласс поділився якісним зображенням і деякими характеристиками нових флагманських смартфонів Samsung Galaxy S9 і Galaxy S9 +, що зараз готуються до виробництва. Очікується, що офіційний анонс цих пристроїв відбудеться вже в наступному місяці напередодні відкриття виставки Mobile World Congress у Барселоні.

Якщо в 2017 році випуск нових флагманів супроводжувався істотним редізайном, то в 2018-му інженери Samsung зосередилися на модернізації внутрішніх компонентів, а дизайн зазнає лише незначних змін. Зокрема, модуль камери буде розташовуватися вертикально, а сканер відбитків пальців переміщається під нього. В іншому дизайн не отримає значних змін відносно моделей попереднього покоління. Разом з тим, тепер між стандартною версією і модифікацією + буде більше відмінностей, ніж просто розміри, діагональ екрану та ємність батареї.

Отже, стандартна модель Samsung Galaxy обладнана дисплеєм діагоналлю 5,8 дюйма, а Samsung Galaxy S9 + оснащений 6,2-дюймовим дисплеєм. Крім того, відрізняється і конфігурація пам’яті. У Samsung Galaxy S9 доступно 4 ГБ оперативної пам’яті і 64 ГБ вбудованої флеш-пам’яті, у той час як у Samsung Galaxy S9 + пропонується 6 ГБ ОЗУ і 128 ГБ флеш-пам’яті. На ринок надійдуть модифікації з різними процесорами, які призначені для продажу в різних регіонах світу. Так, в США і Китаї будуть продаватися смартфони Samsung Galaxy S9 і Galaxy S9 + з процесором Qualcomm Snapdragon 845. У той же час у всіх інших країнах на полицях магазинів будуть пропонуватися пристрої з чіпом власної розробки — Samsung Exynos 9810.

Найбільш істотною відмінністю новинок від торішніх пристроїв стане оновлення апаратної і програмної складових, що відповідають за роботу камер. Крім визначення руху та запису відео в режимі Super Slow Motion (запис відео з частотою 480 кадрів в секунду з роздільною здатністю 720p), обидві версії отримають модуль камери зі змінною діафрагмою. Для основного 12-мегапіксельного модуля передбачена можливість механічного перемикання діафрагми між режимами ƒ/2.4 і ƒ/1.5. Останній є найбільш широко відкритою діафрагмою в своєму класі. Модель Galaxy S9 + оснащена додатковим 12-мегапіксельним модулем камери, але вже з фіксованою діафрагмою. На лицьовій панелі обох моделей розміщена 8-мегапіксельна камера, а в нижній частині знайшли собі домівку стерео динаміки.

Продаж смартфонів Samsung Galaxy S9 і Galaxy S9 + планується з 16 березня. Однак поки достеменно не відомо, коли Samsung представить нові флагманські пристрої широкому загалу.

[Джерело]( "http://www.computerrex.com/materials/rumors/id/506")
Прокрутити вгору