Керівникам структурних підрозділів! “Бренд бук”

Наказом ректора від 11 березня 2020 року №0259-І введено в дію “Настанови щодо візуальної ідентичності”.

Повністю додаток до наказу, що складається з 38 сторінок формату “jpeg”, розміщено на сайті Сумського державного університету в розділі “Про СумДУ”, підрозділ “Корпоративна культура і академічна доброчесність (“скріни” екрану знаходження документу розташовані в додатках до цього листа).

Документ направлений на застосування єдиних правил, а також для надання порад при створенні образу вишу та його структурних підрозділів такими засобами, як використання оновленого логотипу СумДУ (правила його зображення та розташування), використання корпоративних кольорів (перелік основних та допоміжних, комбінації), використання обов’язкових шрифтів (основні та допоміжні), розробка презентацій, візиток, буклетів, запрошень, сувенірів, поздоровлень тощо. Тобто, “Настанови” регламентують порядок певних дій з візуального представлення вишу у будь-яких випадках та допомагають створювати сучасний імідж університету світового зразку, яким є СумДУ.

Під додатком до наказу ректора університету є посилання на допоміжні файли у векторному та растровому представленні, шрифти та ескізи презентацій, варіанти візиток. Ці матеріали були розроблені фахівцями групи БМ-МК та мають на меті спростити роботу із застосування та використання “Настанов щодо візуальної ідентичності” в повсякденному житті університету.

Дякую за вашу увагу!”