Cтворення захищеного віддаленого з’єднання для підключення до корпоративної комп’ютерної мережі СумДУ.

Коротка інструкція по створенню безпечного віддаленого з’єднання для підключення до корпоративної комп’ютерної мережі Сумду.

Для створення підключення вам потрібно програмне забезпечення Softether VPN Client, яке ви можете безкоштовно завантажити, перейшовши за посиланням

Установка проводиться стандартно.

Після запуску програми ви побачите наступне вікно:

У полі Virtual Network Adapter натиснути правою клавішею миші та вибрати New Adapter

Пишемо назву нашого з’єднання, наприклад: SSU-VPN (Або будь-яке інше ім’я на ваш розсуд). Після чого наживаємо «ОК»

Якщо все зроблено правильно, то вийде ось – так:

Після цього вам необхідно заповнити табличку :

N/N П.І. та по

Батьк ові

Посада Структурний підрозділ Email адреса (за винятком @…ru) Дані про комп’ютер
Ім’я в мережі Тип (ноутбук/стаціонарний) Антивірусна програма МАC адреса

Virtual

Network

Adapter

1 Іванов

Іван

Іванов ич

Дирек тор Департаме нт…. i.ivanov@

……

sumd u-01 ноутбук Avast 0F:DF:D0:E1: 38:D3

і вислати її на електронну адресу [email protected] з темою листа [New-VPN][ваш підрозділ] Після отримання відповіді від адміністратора повертаємося до програми і виконуємо наступні дії:

• Правою клавішею миші в полі virtual network adapter – Create New

Подвійний клік по напису Add VPN Connection видасть наступну форму, в якій потрібно заповнити рядки:

Settings name: Будь яка назва, рекомендується SSU.

Host Name: vpn.sumdu.edu.ua

Port Number: 443

Virtual Hub Name: ssu (формується автоматично, потрібно тільки вибрати)

User Name: & Password: водяться дані, надані вам на електрону скриньку адміністратором.

Далі натискаємо кнопку « ОК»

У разі правильного виконання всіх інструкцій, при підключенні у вас повинна бути схожа інформація, як на скріншотах нижче.

Далі обираємо наше з’єднання і натискаємо «Enter»

Після чого програма з’єднується з сервером університету і ви бачите наступне:

Якщо все було зроблено правильно ви отримаєте IP адресу підмережі університету 192.168.19.хх Для перевірки вашого підключення зайдіть в головне меню «Інструменти» і виберіть «Network device status…»

Завантажити у PDF “Коротка інструкція по створенню захищеного віддаленого з’єднання для підключення до корпоративної комп’ютерної мережі СумДУ.”